LR LIFETAKT Mental Power Měsíční série

80930
Neohodnoceno

LR LIFETAKT Mental Power Měsíční série

5 x Mind Master Formula Green nebo Red dle vlastního výběru
1x Pro Balance Tablety


  • Skladem
2 609 Kč
Kategorie: LR LIFETAKT Pro Activity Měsíční série
 

Mental Power

PLNÝ VÝKON V KAŽDÉ SITUACI

Přijímat a zvládat výzvy je součástí našeho života. Každodenní výzvy – soukromé i profesní – nás dokáží povzbudit k malým i velkým výkonům. Někteří tento stres dokonce potřebují, aby vyrazili vstříc výzvám v co nejlepší formě.

Ale ten, kdo od svého těla hodně vyžaduje, musí mu energii umět vrátit. Nejlépe najít rovnováhu mezi zatížením a uvolněním. Ať už jste student uprostřed zkouškového maratonu, nebo mladí rodiče, kteří jsou trvale „pod tlakem“. Můžete patřit i mezi ty, kteří často podávají velký pracovní či sportovní výkon nebo znovu a znovu překonávají sami sebe. Vy všichni máte jedno společné: chcete zůstat trvale výkonní. Ale nejen to. Chcete být úspěšní, aby Vaše tělo zůstalo stále výkonné, i při zátěži. LR LIFETAKT pro Vás má řešení.

Jedinečná a vzájemně sladěná kombinace produktů LR LIFETAKT Mental Power pomáhá neutralizovat negativní účinky stresu v těle a dodá Vám energii. Zůstaňte plně soustředění, abyste ze sebe dostali to nejlepší2. Mind Master chrání buňky před oxidačním stresem1 a přispívá vitamíny3 a minerálními látkami2 k normální funkci energetického metabolismu a nervového systému. Pro Balance obnovuje důležitou acidobazickou rovnováhu4. Tím dochází ke snížení únavy a vyčerpání5. Pro ty, kteří si chtějí udržet intenzivní životní styl a být úspěšní.

 

MĚSÍČNÍ SÉRIE OBSAHUJE

5 x Mind Master Formula Green nebo Red dle vlastního výběru
1x Pro Balance Tablety

Mind Master
Mind Master chrání buňky před oxidačním stresem1 a přispívá vitamíny3 a minerálními látkami2 k normální funkci energetického metabolismu a nervového systému.
Trvalou kvalitu potvrzuje SGS INSTITUT FRESENIUS

Pro Balance Tablety
Obnovuje důležitou acidobazickou rovnováhu4, čímž se snižuje únava a vyčerpání5. Pro ty, kteří si chtějí udržet intenzivní životní styl – a být úspěšní.

 

INDIVIDUÁLNÍ NÁSTAVBOVÉ PRODUKTY

Pro 12 Kapsle6S miliardou bakterií v kapsli a dvojitým mikrozapouzdřením fungují Pro 12 bakterie mnohem efektivněji než mnohé jiné produkty.

Colostrum Liquid: obsahuje 100 % tekutého mleziva – je ideální pro rychlou a přímou spotřebu.

Mind Master Extreme: je rychlá dávka energie pro dušení a fyzickou výkonnost7,8,9. Chrání před oxidačním stresem. Ve formě "to-go" - zcela bez cukru.

 

TIPY ODBORNÍKA

„Kdo žije a pracuje naplno, musí svému tělu dodávat potřebné živiny. Ale nejen to. Aby se výzvy neproměnily ve stres, měli byste si dopřát fyzický a psychický odpočinek. Kombinace kvalitní stravy, přiměřeného pohybu a zdravého životního stylu Vás dovede přímo do cíle. Tipy odborníka Vám pomohou udržet si svou výkonnost a zvýšit svou energetickou hladinu."
Dr. Sven Werchan, odborník na výživu

ZMĚNA ŽIVOTNÍHO STYLU

  • Kdo podává maximální výkon, musí si občas dopřát i volno.
  • Již dvě minuty vědomého dýchání se zavřenýma očima uklidňují nervový systém a vytvářejí rovnováhu. Napětí se automaticky uvolní.
  • Velmi dobrý vliv může mít i jeden den bez médií. Vypněte na jeden den TV, rádio a pokud je to možné, tak i mobilní telefon.

POHYB

  • Pohyb pomáhá ulevit od stresu a normalizovat hladinu cukru a tuku v krvi.
  • Pokud hodně sedíte, protože musíte soustředěně pracovat, využijte pauzu na oběd k tomu, abyste se 5 - 10 minut prošli na čerstvém vzduchu. Rozpohybujete svůj krevní oběh.
  • Jednoduché cvičení, kvůli kterému ani nemusíte opustit místnost: „vytřepejte“ si asi 5x denně po 30 sekundách ruce a nohy.

STRAVA

  • Ať už superpotraviny nebo místní ovoce a zelenina – důležité je jíst pestrou stravu. Čím barevnější je talíř, tím rozmanitější jsou živiny, které přijímáme. 
  • Oříšky nejsou jen typickou studentskou pochoutkou. Nebojte se pestrosti a smíchejte vlašské ořechy, para ořechy a kešu ořechy s několika kousky  sušeného ovoce.
  • Energická snídaně: ovesná kaše se skořicí, čerstvé plody a ořechy. Recept, jak být fit a šťastní.

 

Vitamín E v Mind Masteru přispívá k ochraně buněk před oxidačním stresem.
2 Thiamin a vitamín B12 v Mind Masteru přispívají k normálnímu energetickému metabolismu.
3 Vitamín B12 v Mind Masteru přispívá k normální psychické činnosti.
4 Hořčík v Pro Balance přispívá k elektrolytické rovnováze.
5 Hořčík v Pro Balance přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.
6 Patent č.: DE 10 2010 030 546 A1

7 Kofein obsažený v guaraně pomáhá zvyšovat pozornost a koncentraci.
Kofein obsažený v guaraně přispívá ke zvýšení výdrže.
8 Vitamín B12 přispívá ke snížení míry únavy a vyčerpání.
9 Thiamin, vitamín B6 a vitamín B12 přispívají k normální psychické činnosti.